Hakkımızda

IEEE İTÜ Öğrenci Kulübü teknik ve kariyer odaklı komitesiyle 1992 yılından beri İTÜ Elektrik – Elektronik Fakültesinde faaliyet gösteren, İTÜ’nün en aktif öğrenci kollarından biridir.
Üyeler IEEE İTÜ ailesine katılıp, bir ya da birden fazla komitede ilgi alanlarına göre katılım göstererek kişisel gelişimlerine katkıda bulunurlar.

Takım çalışması, sorumluluk, koordinasyon sağlama ve topluluk karşısında konuşmak gibi kariyer hayatlarında aktif olarak kullanabilecekleri değerli yetenekler kulübümüzün üyelerine en büyük kazanımlarından biridir. Aynı zamanda üyelerin oluşturduğu ekipler teknik eğitimler, projeler ve araştırmalarla IEEE’nin global misyonuna katkıda bulunurlar. Kulübümüz üyeler ve şirketler arasında okul içi bir köprü görevi de görmektedir.

Geçmiş yılların üyeleri ve her yıl aramıza katılan üyelerle IEEE İTÜ ailesi gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Etkinlik Hakkında

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı günümüz teknolojisini tanımlamak ve anlamak için, aynı zamanda da gelişen teknolojik sistemlere karşı hevesi arttırmak için oluşturulmuş, kulübümüzün en büyük etkinliğidir. Sektörün bilinen isimleriyle teknoloji tutkunu genç profesyoneller ve akademisyenleri buluşturan etkinliğimizle günümüz teknolojilerinin sınırları kaldırıyor ve yarının teknoloji standartlarının temellerini atıyoruz.
Nesnelerin İnterneti (IoT), Akıllı Şehirler, Giyilebilir Teknolojiler, Finans Teknolojileri ve Endüstri 4.0 gibi konular ve daha bir çoğunun tartışıldığı etkinliğimizde unutulmaz bir günün garantisini veriyoruz.